Підшипник роликовий конічний радіально-упорний однорядний. Розмір: 55х95х29
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Вага | 0.81 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 95 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 55 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴



