
Підшипник 23036CAKW33 (3113136, 23036K) (STEYR) Німеччина
8 965 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3113136НЛ
+380 (68) 408-50-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіальний сферичний дворядний з бортиками на внутрішньому кільці з конічним отвором внутрішнього кільця, конусностью 1:12, з кільцевою канавкою для змащення і трьома мастильними отворами на посадочної поверхні зовнішнього кільця. Розмір: 180х280х74
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Steyr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 17.6 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус монтажної фаски | 3.5 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 1 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 280 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 180 мм |
| Ширина (мм) | 74 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 965 ₴


