Підшипник роликовий радіальний сферичний дворядний з бортиками на внутрішньому кільці з циліндричним отвором внутрішнього кільця з кільцевою канавкою для змащення і трьома мастильними отворами на посадочної поверхні зовнішнього кільця. Розмір: 130х280х93
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 28.6 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 280 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 130 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Радіус монтажної фаски | 5 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 6 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 520 ₴



