Підшипник роликовий радіально-упорний конічний дворядний. Розмір: 90х160х77,25
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 5.97 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус монтажної фаски | 3.5 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 2 |
| Зовнішній діаметр (мм) | 160 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 90 мм |
| Ширина (мм) | 77.25 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Матеріал сепаратора | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 978 ₴




