
Підшипник 22228ESK/C3 (22228-K-TVP/C3, 22228K, 70-153528Е) (FAG) Німеччина
8 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 153528Е fag
+380 (68) 408-50-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник роликовий радіальний сферичний дворядний з бортиками на внутрішньому кільці з конічним отвором внутрішнього кільця, конусностью 1:12. Розмір: 140х250х68
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Полімер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 250 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 140 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Радіус монтажної фаски | 4 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 5 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 150 ₴



