Підшипник роликовий конічний однорядний. Розмір: 95х170х45,5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TIMKEN |
| Вага | 4.42 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 170 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 95 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Радіус монтажної фаски | 3.5 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 5 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 45.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 401 ₴



