Підшипник голковий роликовий з масивним механічно обробленим зовнішнім кільцем, без внутрішнього кільця. Розмір: 58х72х22
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.17 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 72 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 58 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴



