Підшипник циліндричний роликовий однорядний без сепаратора однобортовий на зовнішньому кільці та двобортовий на внутрішньому кільці. Розмір: 130х180х30
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 2.33 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 180 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 130 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 520 ₴




