
Підшипник GE80LO (GEEW80ES, GE80GS) 80х120х80 (RKB) Швейцарія
3 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: GE80LO
+380 (68) 408-50-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник шарнірний з отворами і канавками для змащення у внутрішньому кільці з одноразломним зовнішнім кільцем з розширеним внутрішнім кільцем. Розмір: 80х120х80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 4.1 кг |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Зовнішній діаметр (мм) | 120 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 80 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники ковзання |
| Радіус монтажної фаски | 2 мм |
| Ширина (мм) | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 097 ₴



