
Підшипник FH207-35MM-AP (SA207, FD207, YET207) без шайби (PEER)
652 ₴
- Готово до відправки
- Код: SA207
+380 (68) 408-50-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник корпусний кульковий радіальний однорядний сферичний (самоцентрований), що закріплюється на валу за допомогою ексцентрикового запірного кільця. Розмір: 35х72х38/18
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 72 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 35 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴


