
Підшипник 3207-BD-XL-2HRS-TVH (3056207Е-2RS) (FAG) Німеччина
1 467 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3056207Е-2RS
+380 (68) 408-50-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіально-упорний дворядний з двостороннім ущільненням. Розмір: 35х72х27
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.48 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Полімер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 72 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 35 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Радіус монтажної фаски | 2 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 2 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 3 |
| Ширина (мм) | 27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴


