Підшипник роликовий радіальний сферичний дворядний з бортиками на внутрішньому кільці з циліндричним отвором внутрішнього кільця з кільцевою канавкою для змащення і трьома мастильними отворами на посадочної поверхні зовнішнього кільця. Розмір: 40х80х23
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.58 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 80 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 40 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Радіус монтажної фаски | 2 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 5 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 119 ₴



