Підшипник шарнірний з отворами і канавками для змащення у внутрішньому кільці з двухразломним зовнішнім кільцем. Розмір: 90х130х50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.82 кг |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Зовнішній діаметр (мм) | 130 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 90 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники ковзання |
| Радіус монтажної фаски | 2 мм |
| Ширина (мм) | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴



