Підшипниковий вузол UCF складається з підшипника UC - корпусного кулькового радіального однорядного сферичного (самоцентрованого) закріпленого у фланцевому корпусі серії F. Розмір: 60х175х143
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.61 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр (мм) | 60 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Розмір А (мм) | 175 мм |
| Розмір Б (мм) | 143 мм |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴




