Підшипник кульковий лінійний. Розмір: 50х62х70
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.18 кг |
| Вид навантаження | Лінійна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 62 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 50 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴



