Підшипник роликовий, радіально-упорний, конічний, однорядний, широкої серії. Розмір: 19,05х45,25х15,494
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СРСР |
| Вага | 0.13 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 45.25 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 19.05 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Розмірна серія діаметрів | 8 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 15.494 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



