Підшипник кульковий радіальний однорядний, внутрішнє кільце з шестигранним отвором виступає на обидві сторони, із зовнішнім сферичним кільцем. Розмір: 17,65х47х14
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.15 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 47 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 17.65 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴


