
Підшипник 203JD (203KYP2, SX0366LULC3/2A, AA35638) 17х40х14 (KABAT)
82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 203JD
+380 (68) 408-50-50
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кульковий радіальний однорядний закритого типу з внутрішнім кільцем, що виступає на один бік. Розмір: 17х40х14
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KABAT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.213 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 17 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴



