Підшипник роликовий радіальний з короткими циліндричними роликами, з бортами на зовнішньому кільці, з одностороннім бортом на внутрішньому кільці і з плоским упорним кільцем. Розмір: 50х110х35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GITO |
| Вага | 1.49 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 110 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 50 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Розмірна серія діаметрів | 7 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴






