Підшипник роликовий радіальний сферичний дворядний з бортиками на внутрішньому кільці з конічним отвором внутрішнього кільця, конусностью 1:12, з кільцевою канавкою для змащення і трьома мастильними отворами на посадочної поверхні зовнішнього кільця. Розмір: 280х420х106
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 54.5 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 420 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 280 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Радіус монтажної фаски | 5 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 1 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 3 |
| Ширина (мм) | 106 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 050 ₴



