Підшипник голковий роликовий з масивним механічно обробленим зовнішнім кільцем, без внутрішнього кільця. Розмір: 110х130х35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.966 кг |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 130 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 110 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Матеріал сепаратора | сталь |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184 ₴



