Підшипник кульковий радіально-упорний однорядний з роз'ємним внутрішнім кільцем з чотирьохточковим контактом. Розмір: 170х360х72
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 40.7 кг |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр (мм) | 360 мм |
| Внутрішній діаметр (мм) | 170 мм |
| Категорія на порталі | Підшипники кочення |
| Радіус монтажної фаски | 5 мм |
| Розмірна серія діаметрів | 3 |
| Розмірна серія ширини (висоти) | 0 |
| Ширина (мм) | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 197 ₴



